Meryem Uzerli Fan Sitesi
Meryem Uzerli Fan Forumuna Hoşgeldiniz.

Meryem Uzerli Fan Sitesi

AnasayfaKapıTakvimSSSKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Nabersiniz?

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
AzulaKolik
Kral-Kraliçe
Kral-Kraliçe

Kadın
Bükme Kuvveti : 115
Doğum tarihi : 27/03/97
Lakap : Lakap Takmazlar Bana!

MesajKonu: Nabersiniz?   Salı Şub. 16, 2010 4:55 pm

Selam ben Hale bildiğiniz üzere Azulayı çok seviyorum çoğu kişi seviyordur çünkü sevilmiycek gibi değil ya offf canım benim öff ya..Neyse ben başlıyım.12 yaşındayı İstanbulluyum bu siteyi Selinin tavsiyesiyle üye oldum xD.Kendisi sınıf arkimdir.Çoğu kişi sınır ark.im Beyza,Zehra....Hadi burcumuda siz bulun sizede bu kıyak olsun xD

Müzik konusuna girmesekte olur ama söylemeden edemiycem Avril hastasıyım tanımayan yoktur heralde Avrilımı..Hepsi falanmış ıyy nefret ederim.Yok dörtyüz yok grup kızlar falan ıyyyy nasıl dinliyorlar öyle ya..

Okul konusunda kötüyüm derslerim hernekadar iyi olsada öğretmenlerle ve öğrencilerle geçinemiyorum hele üzerinde soru olan a4 kağıtlarına hiç tahammülüm yok Mutluyum.Fen ve Matematik derslerine bayılırım bukadarcık.İngilizce Sosyal falan hiç girmeyelim yoksa bitmez Mutluyum.Örneğin Pazartesi günü ve Cuma günü ( gerçi siz nerden bileceksiniz ) neyse okulda bukadarlık yeter.

Dizi ve film..Hımm ben korku ve gerilim filmi severim tıpkı hayatım gibi.En sevdiğim film Avatar The Last Airbender kesinlikle sinemasını kaçırmıycam.Dizi olarakta Ezel olabilir.Evet evet Ezel ööööğ o Aşkı Memnuyu nasıl izliyorsunuz ya terbiyesizin tekiler iyikide RTÜK el koydu.Ohhh iyi oldu.

Hayatım dizi gibi.Ama sadece dizi pembe dizi felan değil Mutluyum ..Agresif ve okadar rahat biriyimki öyle işte Mutluyum.Anlatsam işin içinden bende çıkamam sizde okumktan çıkamazsınız.Gerçi kim okuycakki şu kızın hayatını

Öğretmenlerden nefret ederim ingilizce birşey yazmak istiyorum yazabilir miyim Selin?Tamam izin verdi.Mutluyum Şuan ondayımda Mutluyum:D ( ama nasıl birşey olacağından tamamen habersiz Mutluyum )

Teachers is mine bitch.What's the connection?What's it got to go with it?

Valla doğru yazabildimmi bilemiyorum xD Yeterlimi arkiler bence çooook yeterli Mutluyum

Okuduğunuz için thanks

AzulaKolik

AzulaKolik
pretty_97

Kadın
Bükme Kuvveti : 221
Doğum tarihi : 20/04/97
Lakap : beko

MesajKonu: Geri: Nabersiniz?   Salı Şub. 16, 2010 5:02 pm

Hmm bi düşünelim akre burcumusun?Ayrıca ingilizce yazdığın şeyi sil bence yoksa Zeynep veya Selin siler.Yada benmi silsem herneyse benim yazmam gereken hikayeler var Unutmuşum yazmayı ama çokta yorgunum yazamam yarına Mutluyum.Hm şey seni tanıdığıma sevindim tanısam bile.Agresif ve okadar rahat biriyimki öyle işte evet tamamilye öylesin Mutluyum

Prenses Azula-Selin
Admin
Admin

Kadın
Bükme Kuvveti : 484
Doğum tarihi : 30/07/97
Lakap : мєℓєq ρяєηѕєѕ αzυℓα

MesajKonu: Geri: Nabersiniz?   Çarş. Şub. 17, 2010 11:39 am

Meraba Hale ingilizce konusunda iyi değili demişsin süperde birşey yazmışsın tebrik ediyorum seni Mutluyum

--Selin--Beyza--Zeynep--Hale--Zehra--

Ayrılmaz Beşli

İkinci imzamla biraz oynadığın için sağol bebişim Zeynep
http://avrilfanturkey.my-goo.com
[SuKiCiK]
Kral-Kraliçe
Kral-Kraliçe

Kadın
Bükme Kuvveti : 66
Doğum tarihi : 25/03/94
Lakap : suki

MesajKonu: Geri: Nabersiniz?   C.tesi Şub. 20, 2010 4:01 pm